Bezkontaktní infračervený lékařský teploměr

HuBDIC FS-700 

FS_700_2.jpg

HuBDIC FS-700 (ThermoFinder S) je lékařský infračervený digitální bezdotykový teploměr, který je určen pro měření přesné teploty bez kontaktu s pokožkou u dospělých a dětí. 

Infračervený lékařský teploměr HuBDIC FS-700 je určen k bezdotykovému měření. Měření bezkontaktním teploměrem nepředstavuje riziko vzniku infekce, které hrozí při měření normálními teploměry. Měření teploty je navíc snadné a velice rychlé. Tento teploměr měří infračervenou energii vyzařovanou z čela. Teplota se měří ve vzdálenosti 2–3 cm od pokožky v rámci 2 sekund. Teploměr má paměť pro uložení až 32 měření a zvukovou signalizací.

Model FS700 IR teploměr je jeden z nejvyhledávanějších IR teploměrů, protože měří velmi přesně teplotu. Zařízení se řadí do stanovených měřidel, takže je vhodné užívat i v běžné lékařské praxi, v ordinacích, v nemocnicích na lůžkovém oddělení nebo pro domácí použití. IR teploměr je možno používat také k zaznamenávání teplot vody na koupání či teplot lahví s kojeneckou výživou.

LCD displej s podsvícením je snadno čitelný. Podsvícení je ve dvou barvách (zelená/červená), kdy červená barva indikuje vysokou teplotu (horečku).

Technické parametry:

Popis Hodnota
Tělesná teplota 22°Caž42,5°C
Přesnost ±2°C
Jiné objekty 10°Caž 80°C
Přesnost ±0,3°C
Pracovní podmínky 15°Caž 40°C
Napájení Baterie 2x AAA 1,5V - jsou součástí balení
Rozměry 152mm(šířka)x 36mm(hloubka) x 37mm(výška)
Hmotnost 68g bez baterií
Další funkce Podsvícený diplej
Paměť měření 32
FS_700_1.jpg