Automatický digitální monitor krevního tlaku

Didgitální tonometr ECOcuffPopis produktu

ECOcuff je plně automatický digitální monitor krevního tlaku s nejmodernější technologií měření  (IMT) a širokou škálou příslušenství. Velkoplošný displej jasně ukazuje naměřené hodnoty systolického a diastolického tlaku včetně srdeční frekvence. Rozsah provozu je v souladu s pokyny WHO a indikátorem IHB pomáhá při stanovení správné hodnoty krevního tlaku  při následné diagnostice. Tento produkt je klasifikován dle směrnic a norem ES.  Splňuje požadavky nařízení č. 93/42 EHS a je zařazen, jako zdravotnický prostředek rizikové třídy IIa.

ECOcuff nabízí vše, co potřebujete pro jednoduché a spolehlivé měření krevního tlaku. Je s kompatibilní a stabilní, dezinfikovatelnou manžetou a úložným obalem, včetně zabudované baterie a externím zdrojem energie, které pomáhají chránit životní prostředí.

Měření je snadné. Jediným stisknutím tlačítka se přístroj zapne a manžeta se nafoukne. Systém ECOcuff automaticky nastavuje tlak vzduchu na jednotlivé pacientské stavy a detekuje systolický a diastolický krevní tlak a srdeční frekvenci.

Podle barevné stupnice WHO se zobrazí vysoký tlak pacienta a integrovaný indikátor IHB (nepravidelná srdeční frekvence) bliká, když se změří nepravidelný tep nebo artefakty.

Systém ECOcuff je vybaven interní pamětí pro 90 měření, která jsou automaticky zaznamenána. Pomocí jednoduchého tlačítka, po měření může být kdykoliv vyvolána paměť.

Obsah balení:
- Automatický monitor krevního tlaku ECOcuff
- Nabíjecí baterie Li - lon
- Síťový napájencí adaptér
- Manžeta pro dospělé 22-32 cm
- Ochranný obal
- Záruka 24 měsíců

Navíc lze objednat:

- Manžeta pro dospělé velká

Tento produkt si můžete objednat v našem e-shopu

Přidat komentář